< Opleidingen: Technische trainingen
(ICT-professionals)

Opleiding Masterclass - Loops in netwerken opsporen en voorkomen

Qfor - Education
  • 1 uur
  • Taal van de opleiding: Nederlands
  • Online
  • Open opleiding
  • 195 Euro excl. BTW

Masterclass Loops in Netwerken Opsporen en Voorkomen (1 uur)

Begeleid door een gecertificeerde CCNA Instructor

Naarmate een netwerk groeit, neemt ook de kans toe op storingen door configuratiefouten of onduidelijkheden in de infrastructuur. Eén van de meest voorkomende en impactvolle problemen in grotere netwerken is het ontstaan van loops, met als mogelijk gevolg een complete network meltdown door bijvoorbeeld broadcast storms.

Tijdens deze sessie, begeleid door een gecertificeerde CCNA Instructor, gaan we dieper in op het herkennen, analyseren en voorkomen van loops in een netwerkomgeving. Je leert hoe je infrastructuurproblemen kunt voorkomen door juiste protocollen, structuur en documentatie.

Wat kun je verwachten?
  • Wat zijn loops en hoe ontstaan ze?

  • Gevolgen van loops: o.a. broadcast storms

  • Het belang van goed cable management en netwerkdocumentatie

  • Introductie tot het Spanning Tree Protocol (STP) als loop-preventiemechanisme

  • EtherChannel: bundelen van verbindingen zonder loops te veroorzaken

Deze sessie is gericht op netwerkbeheerders en technische profielen die hun netwerk stabiel en overzichtelijk willen houden, ook in groeiende en complexe omgevingen.

Prijs

195 Euro excl. BTW

Geplande opleidingen

Helaas, momenteel zijn er geen geplande opleidingen van dit type.

Opleiding op aanvraag

* zijn verplicht in te vullen velden.

Hulp nodig?